ugg schuhe canada goose herren canada goose sale parajumpers jacke barbour jacke woolrich jacken ugg schweiz canada goose jacke parajumpers schweiz parajumpers outlet barbour schweiz canada goose schweiz
Nasze osiagniecia
Nasze osiagniecia
Sukcesy w II półroczu 2015/16 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 08 lipca 2016 19:37

 

 

Udział dzieci w konkursach/zawodach w II okresie

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu/zawodów

Miejsce / udział

Przygotowujący n-el

I b

 

II c

 

III a

Angelika Porzuckowiak

 

Michał Mazurek

 

Julia Urbaniak

 

16 uczniów z klas I-III brało udział w tym konkursie

 

„Witajcie w Lekturowie ”

 

- zasięg gminny

II miejsce

 

I miejsce

 

I miejsce

G.Kałmuka

 

M. Łukasiewicz

 

  1. Kwiatkowska

 

E.Krawczyk-Gałka

A.Hoffman

A.Rajewska

E.Koterbiak

M.Kuderczak

III a

Anna Szymczak

Konkurs Głośnego Czytania

-zasięg gminny

III  miejsce

  1. Kwiatkowska

III a

Julia Urbaniak

 

 

 

2 uczniów z klas I- III

i  2 uczniów z klas IV-VI brało udział

 

 

1 uczennica z klas I-III i 1 uczennica  klas IV-VI  brały udział

Konkurs Recytatorski „ Akademia Pana Brzechwy i Tuwima”

- zasięg gminny

 

 

 

 

Konkurs Plastyczny „ Akademia Pana Brzechwy i Tuwima”- zasięg gminny

I miejsce

  1. Kwiatkowska

 

 

A.Kwiatkowska

K.Pera

 

 

M.Kuderczak

B.Borowczyk

VI b

4 uczniów

Konkurs Gminny Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

udział

S. Rychter

III b

Aleksandra Tarzecka

„Myję moje zęby”

I miejsce

PCK

IV a

Barbara Gościniak

„Dbam o swoje zęby”

I miejsce

PCK

I a

Dagmara Żurek

„Kartka Wielkanocna”

II miejsce

A.Rajewska

V- VI

4 uczniów

„Mistrz dobrych manier”

udział

G.Małgowska

IV a

5 uczniów

„Wojewódzki  Konkurs Historyczny

1050 Rocznica Chrztu Polski „ Mieszko, książę Polski ochrzczony – słowa, które zmieniły bieg historii”

udział

K. Pera

IV a

Tomasz Rutecki

Sergiusz Kozal

„II Gminny Konkurs Polonistyczny „ Za drzwiami baśni”

II miejsce

 

K.Pera

 

Maria Mrozek

Zofia Kościelna

Bartłomiej Mazurek

Anna Szymanowska

8 uczniów z kl. V a i  IV a

„Gminny Konkurs „Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci”

I miejsce

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

udział

K.Pera

Va

Vb

VI a

VI b

Zofia Kościelna

Dominik Czeszyk

Tomasz Łubiński

Anna Szymanowska

Gminny Konkurs „Mistrz Dobrych Manier”

II miejsce

G.Małgowska

V a

Vb

VIb

21 uczniów brało udział

Konkurs Historyczny

udział

 

K.Pera

V b

 

Adam Walczak

Dominik Czaszyk

XIV Powiatowy konkurs o Gminie Jarocin „ Czy znasz Jarocin i okolice?”

I miejsce

K.Pera

III a

Julia Urbaniak

„ Spotkanie z Poezją Marii  Konopnickiej”- zasięg  powiatowy

udział

A.Kwiatkowska

II c

Julia Stenclik

 

„ Konkurs  piosenki bożonarodzeniowej”- zasięg gminny

udział

M.Łukasiewicz

II c

Michał Mazurek

Karol Nowak

„Kangur matematyczny”

-zasięg ogólnopolski

udział

M.Łukasiewicz

VI a

Michał Leczykiewicz

Tomasz Łubiński

„Konkurs mitologiczny„ Olimp na szczycie”

III miejsce

III miejsce

B.Tauchert

 

VI a

VI b

V b

IV b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV a

Michał Leczykiewicz

Tomasz Łubiński

Martyna Grzeluszka

Zuzanna Cuprych

Agnieszka Gościniak

Anna Szymanowska

Zuzanna Wawrzyniak

Adam Walczak

Dominik Czeszyk

Patryk Czekalski

Zofia Szymanowska

Joanna Szymczak

Zofia Pawlaczyk

Aleksandra Szymczak

 

Anna Telega

Natalia Liczba

Kamil Jaworski

Barbara Gościniak

Tomasz Rutecki

Sergiusz Kozal

Zofia Kościelna

11 uczniów

 

 

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Albus 2016”

wyróżnienie

dyplom uznania

dyplom uznania

dyplom uznania

dyplom uznania

dyplom uznania

dyplom uznania

Wyróżnienie

dyplom uznania

dyplom uznania

Dyplom laureata

dyplom uznania

dyplom uznania

dyplom uznania

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

udział

 

 

 

 

 

 

  1. Tauchert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K.Pera

 

 

 

 

 

 

 

IV b

VI a

V b

IV b

 

 

V a

 

Va

IV a

 

16 uczniów z klas IV-VI brało udział

 

 

 

 

Maria Mrozek

 

13 uczniów

 

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z poprawną  polszczyzną  na co dzień”

 

Udział

 

 

 

 

Finalistka

 

udział

 

B.Tauchert

 

 

 

 

K.Pera

 

IV a

IV a

IV b

Va

Va

Vb

VI a

VI b

IV a

IVb

 

Tomasz Rutecki

Aleksander Michniewski

Cezary Kalinowski

Maria Mrozek

 

46 uczniów

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Albus

Wyróżnienie

Wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

 

udział

P.Kałmucka

IV a

IV b

V a

V b

VI a

VIb

Michniewski Aleksander

Cezary Kalinowski

 

36 uczniów

 

Międzynarodowy

Kangur Matematyczny

wyróżnienie

wyróznienie

 

udział

P.Kałmucka

Va

Va

Vb

V b

IV b

IV a

 

Julia Mizerna

Wojciech Lamprecht

Adam Walczak

Igor Biernacki

Aleksandra Szymczak

Michał Groch

Finał Ogólnopolski Czwartków  Lekkoatletycznych -ŁÓDŹ

 

D.Nawrocka

B.Borowczyk

 

Kacper Jankowiak

Igor Biernacki

Michał Leczykiewicz

Adam Walczak

Igor Gozdowiak

Finał Rejonu Poznań Wschód

 

Finał Wojewódzki w Czwórboju Lekkoatletycznym

 

 

XIV miejsce

D.Nawrocka

 

Aleksandra Szymczak

Adam Walczak

Igor Bernacki

Michał Leczykewicz

Kacper Jankowiak

Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych

 

D.Nawrocka

IV b

IV a

Va

Va

VI b

VI b

Aleksandra Szymczak

Tomasz Rutecki

Julia Pankowiak

Wojciech Lamprecht

Patrycja Garbarek

Kacper Jankowiak

 

Drużynowy Turniej Skoku Wzwyż im .R. Nawrockiego

I miejsce

D.Nawocka

 

 

Drużyna naszej szkoły

Biegi przełajowe

I miejsce

D.Nawrocka

B.Borowczyk

IV b

IVb

Vb

Vb

VI a

VIb

Aleksandra Szymczak

Joanna Szymczak

Adam Walczak

Igor Biernacki

Michał Leczykiewicz

Kacper Jankowiak

Indywidualne biegi przełajowe

I miejsce

II miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

D.Nawrocka

B.Borowczyk

VI b

VI b

VIb

VIb

IV b

IVb

IV a

IVa

 

Patrycja Garbarek

Anna Szymanowska

Kacper Jankowiak

Katarzyna Reślińska

Joanna Szymczak

Aleksandra Szymczak

Tomasz Rutecki

Michał Groch

Julia Mizerna

Julia Pankowiak

Wojciech Lamprecht

Igor Biernacki

Adam Walczak

Filip Orłowski

Michał Leczykiewicz

Igor Gozdowiak

Finał Czwartków  Lekkoatletycznych

II miejsce -800m

I miejsce –wzwyż

I miejsce-1000m

I miejsce- p. palantowa

III miejsce- w dal

I miejsce -600m

I miejsce-wzwyż

I miejsce- w dal

I miejsce-60 m

I miejsce- wzwyż

I miejsce- 300 m

II miejsce- 300m

I miejsce -1000 m

I miejsce –p. palantowa

III miejsce- 1000m

I miejsce- wzwyż

D.Nawrocka

B.Borowczyk

 

 
Sukcesy w I półroczu 2015/16 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 maja 2016 20:19



Udział dzieci w konkursach / zawodach w I okresie r.szk.2015/16

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu/zawodów

Miejsce / udział

Przygotowujący n-el

VI b

Martyna Grzeluszka

Katarzyna Reślińska

Szymanowska Anna

Jankowiak Kacper

Garbarek Patrycja

Reszelski Michał

Kręc Tomasz

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

I miejsce p. lekarska

I miejsce sztafeta

I miejsce sztafeta

I miejsce sztafeta



III miejsce p. lekarska

Danuta Nawrocka

VI a

Czeszyk Ewelina

Leczykiewicz Michał

Gozdowiak Igor

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

III miejsce p. lekarska

III miejsce, I m. sztafeta


Danuta Nawrocka

V a

Pankowiak Julia

Lamprecht Wojciech

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

I miejsce sztafeta


Danuta Nawrocka

V b


V a

Walczak Adam


Wawrzyniak Krzysztof

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

III miejsce skok w dal

I miejsce sztafeta

I miejsce sztafeta

Danuta Nawrocka

IV b

Szymczak Aleksandra

Mitting lekkoatletyczny o  Puchar Burmistrza Jarocina w Golinie

I miejsce sztafeta

Danuta Nawrocka




Szkoła I miejsce


IV b

Szymczak Aleksandra

Szymanowska Zofia


Mitting lekkoatletyczny pod patronem Burmistrza Jarocina w Roszkowie

I m  600, w dal

I m  60

Danuta Nawrocka

IV a

Rutecki Tomasz

Groch Michał



Mitting lekkoatletyczny pod patronem Burmistrza Jarocina w Roszkowie

I m piłka lekarska

I m 60, II m w dal


Danuta Nawrocka

V

Pankowiak Julia

Mizerna Julia

Lamprecht Wojciech

Walczak Adam


Mitting lekkoatletyczny pod patronem Burmistrza Jarocina w Roszkowie

II m piłka lekarska

II m w dal, III m 60

III m piłka lekarska

I m w dal,  II m 1000


Danuta Nawrocka

VI

Reslińska Katarzyna

Szymanowska Anna

Jankowiak Kacper


Mitting lekkoatletyczny pod patronem Burmistrza Jarocina w Roszkowie

I m piłka lekarska

I m 60

I m w dal, I m 1000

Danuta Nawrocka

VI a

Leczykiewicz Michał

Mitting lekkoatletyczny pod patronem Burmistrza Jarocina w Roszkowie

I  m 60, I m piłka lekarska

Danuta Nawrocka




Szkoła I miejsce


V- VI

P.Garbarek

M.Mizerna

A.Szymanowska

J.Pankowiak

J.Szpera

M.Leczykiewicz

K.Jankowiak

A.Walczak

I.Biernacki

W.Lamprecht

Drużynowe  biegi  sztafetowe


10 x 800



II miejsce




Danuta Nawrocka






IVa

B.Gościniak

N.Włodarkiewicz

N.Liczba

Z.Porzuckowiak

A.Cyfert

J.Szyszka

J.Chilińska


Gminny konkurs „Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci ”

pod patronem Burmistrza Jarocina





Kamila Pera

VA

B.Mazurek

J.Mizerna

M.Mrozek

Z.Kościelna


Gminny konkurs „Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci ”

pod patronem Burmistrza Jarocina



VI b

A.Szymanowska

Gminny konkurs „Powstanie Wielkopolskie w naszej pamięci ”

pod patronem Burmistrza Jarocina


Kamila Pera






IV a

J.Szyszka

K.Jaworski

K.Ciechelska

N.Liczba

N.Włodarkiewicz

S.Kozal

T.Rutecki

XII Ogólnopolski konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”


II etap



Kamila Pera

V a

A.Błaszczyk

B.Mazurek

J.Półrolniczak

M.Mrozek

Z.Kościelna

XII Ogólnopolski konkurs Polonistyczny „Z poprawną polszczyzną na co dzień”


II etap



Kamila Pera







 
Sukcesy w roku szkolnym 2014-15 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 18 czerwca 2015 19:22

Zasięg Gminny

 

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursów/zawodów

Miejsce/udział

Przygotowujący

n-el

III b

Joanna Szymczak

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Grażyna Kałmucka

III b

Zofia Dziurzyńska

„Zbieram puszki, chronię środowisko”

udział

Grażyna Kałmucka

I c

Michał Mazurek

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Marta Łukasiewicz

I c

Bartosz Kuberka

XI Gminny konkurs na prezentację wybranego wiersza „Akademia pana Brzechwy i Tuwima”

udział

Marta Łukasiewicz

II b

Amelia Włoszczyk

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Ewa Koterbiak

II b

Roksana Włoszczyk

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Ewa Koterbiak

II b

Nina Gramalla

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Ewa Koterbiak

II b

Natalia Krawczyk

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Ewa Koterbiak

II b

Aleksandra Tarzecka

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Ewa Koterbiak

I b

Kacper Szeląg

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Maria Kuderczak

I b

Krzysztof Cyraniak

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Maria Kuderczak

I b

Oliwia Gozdowiak

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Maria Kuderczak

I b

Marcin Jóźwiak

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Maria Kuderczak

I b

Sandra Szymczak

„Witajcie w Lekturowie”

udział

Maria Kuderczak

II a

Julia Urbaniak

XI Gminny konkurs na prezentację wybranego wiersza „ Akademia  Brzechwy i Tuwima”

udział

Alicja Kwiatkowska

II a

Julia Urbaniak

Gminny konkurs pięknego czytania

wyróżnienie

Alicja Kwiatkowska

II a

Julia Urbaniak

„Witajcie w Lekturowie”

udział w finale

Alicja Kwiatkowska

II a

Julia Urbaniak

Gminny konkurs „ Zbieram puszki, chronię środowisko”

udział

Alicja Kwiatkowska

 

 

 

 

 

IV a

Zofia Kościelna

XI Gminny konkurs na prezentację wybranego wiersza „ Akademia  Brzechwy i Tuwima”

wyróżnienie

Kamila Pera

IV a

Wojciech Lamprecht

VIII Gminny konkurs recytatorski szkół podstawowych „Kiedy myślę o Tobie, Mamo…”

I miejsce

Kamila Pera

IV a

Bartłomiej Mazurek

I Gminny konkurs polonistyczny  „Za drzwiami baśni”

IV miejsce

Kamila Pera

VIb

Julia Kwiatkowska

XI Gminny konkurs na prezentację wiersza pt. ,, Akademia Pana Brzechwy i Tuwima”.

I miejsce

Bogusława Tauchert

VI b

Agata Majdzińska

VIII Gminny konkurs recytatorski szkół podstawowych  ,, Kiedy myślę o Tobie, Mamo…”

II miejsce

Bogusława Tauchert

IV b

Adam Walczak

I Gminny konkurs polonistyczny ,, Za drzwiami baśni”

IV miejsce

Bogusława Tauchert

IV a

IVa

Maria Mrozek

Bartłomiej Mazurek

VIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny z bohaterami

udział

udział

Paulina Kałmucka

IV b

Adam Walczak

Książek Kornela Makuszyńskiego w świat Matematyki

udział

Paulina Kałmucka

V a

V a

Michał Leczykiewicz

Jan Walczak

Książek Kornela Makuszyńskiego w świat Matematyki

II miejsce

udział

Paulina Kałmucka

V b

Aleksander Maciejewski

Książek Kornela Makuszyńskiego w świat Matematyki

udział

Paulina Kałmucka

VI a

Anna Pater

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

I miejsce w szkole

Alicja Kownacka

IV a

Maria Mrozek

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

II miejsce w szkole

Alicja Kownacka

IV a

Bartek Mazurek

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

III miejsce w szkole

Alicja Kownacka

III b

Zosia Dziurzyńska

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV a

Ola Olejniczak

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

II a

Julia Urbaniak

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV a

Zuzia Stawska

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV a

Joanna Szpera

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV a

Bartosz Maciejewski

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

V a

Zuzia Forszpaniak

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV b

Patryk Czekalski

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

I b

Oliwia Gozdowiak

,,Zbieram puszki- chronię środowisko”

 

Alicja Kownacka

IV a

Maria Mrozek

,,Śmieciom stop”- Konkurs pod patronem burmistrza Jarocina organiz. Przez ZGO

Udział w konkursie

Alicja Kownacka

V b

Aleksander Maciejewski

Kacper Jankowiak

Kasia Reślińska

Anna Szymanowska

Finał gminny ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o BRD

I miejsce

Sławomira Rychter

IVa

Julia Pankowiak

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Danuta Nawrocka

IV b

Adam Walczak

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Danuta Nawrocka

V b

Martyna Grzeluszka

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Danuta Nawrocka

V b

Kacper Jankowiak

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Danuta Nawrocka

VI b

Marta Ignasiak

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Danuta Nawrocka

VI a

Gabriel Wawrzyniak

Drużynowy turniej skoku wzwyż im.R. Nawrockiego w Witaszycach

I miejsce

Beata Borowczyk

III a

Zofia Porzuckowiak

Konkurs pięknego czytania w SP nr 2 w Jarocinie

Wyróżnienie

Alicja Rajewska

Zasięg Powiatowy

 

Klasa

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursów/zawodów

Miejsce/udział

Przygotowujący n-el

V b

Aleksander Maciejewski

Kacper Jankowiak

Katarzyna Reślińska

Patrycja Garbarek

Finał gminny ogólnopolskiego konkursu Wiedzy o BRD

I miejsce

Sławomira Rychter

IVa

Zofia Kościelna

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Dziecięce malarstwo kolejowe z elementami rockowymi” 2015 rokiem jarocińskich kolejarzy

laureatka

Beata Borowczyk

 

 

 

 

 

Va

Marta Kucharzak

„Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

wyróżnienie

Alicja Rajewska

 

 

 

 

 

VIa

Martyna Regulska

Finał „Czwartków lekkoatletycznych”

II (300)

Danuta Nawrocka

VIa

Gabriel Wawrzyniak

II p.palantowa

Danuta Nawrocka

Beata Borowczyk

VIa

Maks Politowicz

II (1000m)

Danuta Nawrocka

Beata Borowczyk

VIb

Weronika Hoderna

II (60m)

Danuta Nawrocka

VIb

Marta Ignasiak

I (wzwyż)

 

 

 

 

VIa

Karolina Ciechelska

Czwórbój Lekkoatletyczny

III

VIa

Kinga Groch

III

VIa

Martyna Regulska

III

VIa

Julia Kasperkowiak

III

VIb

Weronika Hoderna

III

VIb

Marta Ignasiak

III

VIb

Wiktoria Żurek

III

 

 

 

 

 

IVa

Aleksandra Olejniczak

Finał „Czwartków lekkoatletycznych”

III (600m)

Danuta Nawrocka

IVa

Julia Mizerna

 

III ( w dal)

 

 

Julia Pankowiak

I ( wzwyż)

 

Wojciech Lamprecht

I (300m)

 

Krzysztof Wawrzyniak

III(1000m)

 

Igor Biernacki

II (300m)

 

Filip Orłowski

I (p. palantowa)

 

Adam Walczak

Finał „Czwartków lekkoatletycznych”

II ( 1000m)

Danuta Nawrocka

Va

Michał Leczykiewicz

III ( 1000m)

 

Igor Gozdowiak

I ( wzwyż)

Vb

Inez Antczak

III ( 60m)

 

Katarzyna Reślińska

I(p. palantowa)

 

Kacper Jankowiak

I (1000m)

IVa

Wojciech Lamprecht

Mistrzostwa Kotlina Mitting Lekkoatletyka

Indywidualny udział

IVb

Igor Biernacki

Indywidualny udział

 

Adam Walczak

III (800m)

Va

Michał Leczykiewicz

III ( sztafeta )

 

Igor Gozdowiak

Udział

Vb

Inez Antczak

II ( sztafeta )

 

Martyna Grzeluszka

II (sztafeta )

 

Katarzyna Reślińska

Udział

 

Kacper Jankowiak

II m ( 800m )IIIm ( sztafeta )

VIa

Martyna Regulska

II ( sztafeta )

 

Julia Kacperkowiak

III ( p. palantowa )

 

Maks Politowicz

III ( sztafeta )

 

Gabriel Wawrzyniak

III ( sztafeta )

VIb

Marta Ignasiak

I m ( 200m )

 

Marta Ignasiak

III m ( sztafeta )

IVa

Aleksandra Olejniczak

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w Biegach Przełajowych

 

Danuta Nawrocka

 

Julia Pankowiak

Udział/III m

 

Wojciech Lamprecht

II m/ III m

 

Krzysztof Wawrzyniak

Udział/ III m

 

Jakub Pólrolniczak

Udział/ III m

IVb

Filip Orłowski

Udział/ III m

 

Adam Walczak

III/III

Va

Michał Leczykiewicz

III/III

 

Igor Gozdowiak

 

Udział/ III

Danuta Nawrocka

V b

Inez Antczak

VI/III

 

Anna Szymanowska

Udział/III

VI a

Karolina Ciechelska

Udział/III

 

Martyna Regulska

Udział /III

 

Maks Politowicz

V/III

 

Gabriel Wawrzyniak

Udział/III

Vi b

Weronika Hoderna

Udział/III

 

 

 

 

 

V b

Aleksander Maciejewski

Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o BRD

udział

Sławomira Rychter

 

Kacper Jankowiak

udział

 

Katarzyna Reślińska

udział

 

Patrycja Garbarek

udział

 

 

 

 

 

IV a

Wojciech Lamprecht

Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych

udział

Danuta Nawrocka

IV b

Adam Walczak

udział

V b

Kacper Jankowiak

VI miejsce

VI a

Maks Politowicz

udział

Danuta Nawrocka,

Beata Borowczyk

Zasięg Ogólnopolski

 

IV a

Zofia Kościelna

Albus-j.angielski

 

Iwona Kowalska

 

Maria Mrozek

 

 

Zuzanna Stawska

 

 

Jakub Półrolniczak

 

 

Adrianna Tondaś

 

 

Julia Mizerna

 

 

Zofia Wawrzyniak

 

 

Krzysztof Wawrzyniak

 

IV b

Igor Biernacki

 

 

Patryk Czekalski

 

V a

Julia Banachowicz

 

 

Julita Studzińska

 

 

Tomasz Łubiński

 

 

Michał Leczykiewicz

 

 

Zuzanna Forszpaniak

 

V b

Anna Szymanowska

Albus-j.angielski

 

Iwona Kowalska

 

Agnieszka Gościniak

 

 

Martyna Grzeluszka

 

 

Inez Antczak

 

VI a

Katarzyna Hut

 

VI b

Julia Kwiatkowska

 

 

Marta Ignasiak

 

 

Zuzanna Pawlaczyk

 

 

 

 

 

 

IV a

Aleksandra Olejniczak

Albus -matematyka

 

Paulina Kałmucka

 

Jan Wawrzyniak

 

 

Maria Mrozek

 

 

Bartłomiej Mazurek

 

 

Zofia  Wawrzyniak

 

 

Bartosz Maciejewski

 

 

Wojciech Lamprecht

 

IVb

Adam Walczak

 

 

Patryk Czekalski

 

 

Roksana Rożek

 

 

Jakub Gwiazdowski

 

 

Dominik Czeszyk

 

 

Igor Biernacki

 

Va

Julia Gorzelańczyk

 

 

Igor Gozdowiak

 

 

Tomasz Łubiński

 

 

Michał Leczykiewicz

 

 

Zuzanna Forszpaniak

 

 

Jan Walczak

 

Vb

Anna Szymanowska

 

 

Martyna Grzeluszka

 

 

Katarzyna Reślińska

 

 

Inez Antczak

 

 

Patrycja Garbarek

 

VIa

Kinga Groch

 

VIb

Martyna Nawrocka

 

 

Agata Majdzińska

 

 

Amelia Jakubowska

Albus-j.polski

 

Bogusława Tauchert

 

Julia Kwiatkowska

 

 

 

 

IVb

Igor Biernacki

 

 

Patryk Czekalski

 

 

Dominik Czeszyk

 

 

Zuzanna Nowacka

 

 

Adam Walczak

 

Va

Zuzanna Forszpaniak

 

 

Michał Leczykiewicz

 

 

Tomasz Łubiński

 

Vb

Katarzyna Reślińska

 

 

Anna Szymanowska

 

 

Zuzanna Wawrzyniak

 

VIb

Weronika Hoderna

 

 

Julia Kwiatkowska

 

 

Agata Majdzińska

 

 

Zuzanna Pawlaczyk

 

 

 

 

 

IVb

Igor Biernacki

Ogólnopolski konkurs polonistyczny ”Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Wyróżnienie

Bogusława Tauchert

Vb

Martyna Grzeluszka

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

IVa

Zofia Kościelna

Albus- historia

 

Kamila Pera

 

Maria Mrozek

 

VIa

Karolina Ciechelska

 

 

Adrian Szymkowiak

 

VIb

Zuzanna Pawlaczyk

 

 

Marta Ignasiak

 

 

Agata Majdzińska

 

 

Julia Kwiatkowska

 

 

Weronika Hoderna

 

 

 

 

 

 

IVa

Adrianna  Tondaś

Albus-j.polski

 

Kamila Pera

 

Julia Mizerna

 

 

Maria Mrozek

 

 

Zofia Kościelna

 

 

Zuzanna Stawska

 

 

 

 

Aleksandra Błaszczyk

 

 

Bartłomiej Mazurek

 

 

Jakub Półrolniczak

 

 

Wojciech Lamprecht

 

 

Bartosz Maciejewski

 

VIa

Martyna Regulska

 

 

Kinga Groch

 

 

 

 

 

 

IVa

Zofia Kościelna

Ogólnopolski konkurs polonistyczny ”Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Laureat

Kamila Pera

 

Maria Mrozek

Laureat

 

Bartłomiej Mazurek

Laureat

 

Aleksandra Błaszczyk

Wyróżnienie

 

Zuzanna Stawska

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

IVa

Maria Mrozek

Albus-przyroda

 

Alicja Kownacka

 

Kacper Bulenger

 

IVb

Adam Walczak

 

Va

Julia Banachowicz

 

 

Tomasz Łubiński

 

 

Michał Leczykiewicz

 

 

Zuzanna Forszpaniak

 

Vb

Sebastian Rutecki

 

 

Inez Antczak

 

 

Anna Szymanowska

 

VIb

Julia Kwiatkowska

 

 

Agata Majdzińska

 

 

 

 

 

 

IVa

Julia Pankowiak

Finał Ogólnopolski Czwartków Lekkoatletycznych

 

Danuta Nawrocka

 

Wojciech Lamprecht

 

IVb

Igor Biernacki

 

 

Adam Walczak

 

Vb

Kacper Jankowiak

 

VIb

Marta Ignasiak

 









 
Gminny Konkurs Wiedzy o BRD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 10 kwietnia 2015 17:30

W dniu 10 kwietnia 2015r. drużyna w składzie: Anna Szymanowska, Katarzyna Reślińska, Aleksander Maciejewski, Kacper Jankowiak zajęła        I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.

Opiekun: p.S.Rychter

 
Moja bezpieczna droga do szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 09 lutego 2015 16:03

08.12.2014r.- odbył się finał konkursu plastycznego pt." Moja bezpieczna droga do szkoły",

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5